Služby

Mikrodermální piercing

Mikrodermální piercing,neboli podkožní kotva,je piercing který se zavádí pod kůži jehlou zvanou puncher (pančr). Jedná se o kruhový skalpel o průměru 1,5-2 mm. S ním se do kůže vykrojí otvor o daném průměru. Do tohoto otvoru se vsadí oválná základna mikrodermálu tak,že z kůževyčnívá pouze dřík šperku. MDP je zajímavý tím že jde umístit téměř kamkolina tělo i obličej. Šperky pro mikrodermální piercing jsou vyrobeny z titanu.Doba hojení tohoto druhu piercingu je relativně krátká (cca 3-6 týdnů). Bolestivost zákroku není větší než u klasického piercingu.


Piercing

Piercing je specifická forma zdobení lidského těla. Piercingové ozdoby se vyrábejí prevážně z chirurgické oceli, zlata, titanu, stříbra a jiných inertních materiálů, vhodných pro tělní implantáty. Stejně jako u tetování, jsou i zde samozřejmostí sterilní materiály a jehly na jedno použití.U piercingu však nejde pouze o to jakou část těla propíchnout, ale je duležité vám poradit a doporučit nejvhodnejší ozdobu. V našem salónu si mužete nechat propíchnout jak pupík, jazyk nebo uši, tak i nos, obočí, ale i prsní bradavky.


Tetování

V soucasné době je tetování skutečně módní záležitost.Provádí se vpichováním pigmentů do kuže pomocí speciáních strojků. V našem salónu si lze vybrat z několika desítek tisíc motivů, které jsou k dispozici v odborných tetovacích časopisech, nebo je možné motiv na přání zákazníka navrhnout přímo "na tělo". Tetování se provádí za přísných hygienických podmínek. Hojení trvá asi dva týdny a tetováž se ošetruje speciální mastí. Po zahojení máte nárok na korekci zdarma.


By Mr.Bazz - Copyright 2011 - Today